Rozkład jazdy autobusów szkolnych na rok 2022/2023
RANO
AUTOBUS 1
Kapustowo - 07:00
Stogi - sklep - 07:02
Stogi - remiza - 07:04
Stogi - wybudowania - 07:06
Kościeleczki - 07:10
Kałdowo Wieś - jezioro - 7:12
SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ WSI MALBORSKIEJ - 07:20
Jurkowice Drugie (przy krzyżu) - 07:30
Dąbrówka Malborska wybudowanie - 07:35
Dąbrówka Malborska - remiza - 07:40
SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ WSI MALBORSKIEJ - 07:47
AUTOBUS 2
Kałdowo (przy szkole gminnej) - 07:00
Cisy - 07:05
Kraśniewo - 07:07
Malbork - 07:15
Międzytorze - 07:17
SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ WSI MALBORSKIEJ - 07:20
Jurkowice Pierwsze - 07:30
Jurkowice - 07:35
Łabuń - 07:38
Grzymała - 07:40
Czerwony Dwór - 07:42
SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ WSI MALBORSKIEJ - 07:46
ODWOZY
po zakończonych zajęciach odbywają się według poniższego rozkładu
Poniedziałek 12:40; 13;35; 14:30;
Wtorek 12:40; 13:35; 14:30, 15:20
Środa 12:40; 13:35; 15:20
Czwartek 11:45; 12:40; 13:35, 14;30
Piątek 11:45; 12:40; 13:35